Letní soustředění v Jeseníkách 2024

14.06.2024

Termín soustředění: 18. až 21. a 22. až 26.07.

Letos vyrážíme na soustředění do Jeseníků ve dvou etapách

Zájem ze strany sportovců je totiž větší a větší a tak i prostor pro řádný rozvoj musí být zcela zajištěn. Pobyt se nám tedy rozdělí na I. termín: od 18. až do 21.07. Kdy vyrazí náš dorost (U19) doplněný o chlapy + kategorii starších žáků (U15) na tak trochu prodloužený víkend.

A druhý termín obsadí od 22. až do 26.07. mladší žáci (U13) a starší přípravka (U11). 

- každý den bude trénink od 10:15 v Jindřichově na fotbalovém hřišti
- oběd vždy v restauraci na Kovárně v obci Branná po fotbalovém tréninku
- následovat bude polední klid a potom odpolední program
- večeře bude převážně na chatě a pak bude na řadě večerní program nebo osobní volno

Sportovci zde budou mít připravený dvoufázový program (dopoledne a odpoledne) + na zbytek času zábavný program, ale i osobní volno a polední pauzu.

S sebou si vzít
tréninkové věci (alespoň 2x kraťasy, 2x volnočasové tričko, 2x tričko na trénink, kopačky, sportovní obuv, žabky do sprch a k chatě, dostatek spodního prádla na sport i běžné používání)
2x ručník (na chatu a do sprch) 1x pantofle na chatu (přezůvky), pláštěnka nebo nepromokavá bunda, mikina + tepláky, čepici, věci na spaní, osobní hygienu a léky, kopii očkovacího průkazu a kartičku pojišťovny.

Cenu za soustředění a číslo účtu, na který platbu uhradit - naleznete v jednotlivých přihláškách. V ní je zahrnuto ubytování, jízdné, 5x denně jídlo a pronájem sportovního areálu v Jindřichově.

Další podrobnosti jako třeba čas odjezdu a příjezdu ještě upřesníme.

Sportu zdar a fotbalu zvláště!

Tým SK Býšť